Služby

Autoservis a karosářské práce

Ať už vás zlobí motor nebo kvetoucí blatník, auto nám přivezte a my se o něj postaráme. Jestli je pojízdné, tak si ho i odvezeme. Budeme se těšit!

Výměna autoskel

Víte že když je prasklina větší než 2 Kč, tak dostanete pokutu? A každá se postupem času zvětšuje! Pokud nějakou máte, rychle přijeďte, sklo vyměníme!

Pneuservis a prodej nových pneu

Každý rok je to stejné. Zimní vyzout, letní obout a zpátky. Pneumatiky objednáme, přezujeme, vyvážíme, vyměníme. Je to tak jednoduché!

Čištění interiérů a výměna klimatizací

Pokud máte klimatizaci, je nutné ji každý rok čistit. Rádi to pro vás uděláme. Taky čistíme a tepujeme interiéry. Vaše auto nepoznáte!

Zvyšování výkonu motorů

Že už tolik netáhne a ještě k tomu víc žere? Dojeďte, napíchneme váš vůz na PC, zvýšíme výkon a snížíme spotřebu! Zní to jako sci-fi, že? Ale není!

Montáž a prodej tažných zařízení

Montáž tažného zařízení, to není jako práce s buzolou. Vše vám odborně namontujeme, případně opravíme. Na nás je spoleh.

Oprava alternátorů a startérů

Máte porouchaný alternátor? Všude jinde vám ho draze vymění, my ho ale levně opravíme! Stejně tak to děláme i se startéry. Přijďte se přesvědčit.

Autolakovna

Pokud provádíme jakékoliv karosářské práce je automatické, že po nich následuje lak. Pro naše zákazníky lakujeme u smluvního partnera.

Příprava a provedení STK + emise

Končí vám STK a emise? Dovezte nám váš automobil a o víc se nestarejte. Auto připravíme, STK zařídíme a vy můžete jet. Hlavní je vaše pohodlí.

Odtahová služba NON-STOP

Pokud se vám porouchá vůz a nemáte ho k nám jak dopravit, nevadí, zavolejte! Pro vaše auto si přijedeme, a odvezeme si ho k nám do servisu sami.

Přivezte Váš vůz a zbytek nechejte na nás

Nabídka vozů

    V tuto chvíli nemáme v nabídce žádné vozy.

Kde nás najdete?

Autoservis Kusák

  • Popovice 41
  • Kunovice, 686 04
Kontaktní formulář